Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Harjoitusajat ja harjoitusmaksut

RYHMÄKOHTAISET KAUSIMAKSUT LÖYTYVÄT JÄSENTIETOJÄRJESTELMÄSTÄ! :)

Rekisteröidy TÄÄLLÄ! (Hox! Rekisteröinti ei sitouta mihinkään.)


SYYSKAUSI 2017

Harrastevoimistelijoiden syyskausi 2017 alkaa 21.8. (viikko 34) ja päättyy joulujuhlaviikonloppuun 16.-17.12.2017.

Kilpavoimistelijoiden syyskausi 2017 alkaa 7.8. (viikko 32) ja päättyy joulujuhlaviikonloppuun 16.-17.12.2017.


Sekä harraste- että kilpapuolella vietetään syyslomaa viikolla 42, jolloin ei pidetä harjoituksia ellei valmentaja toisin ilmoita. Juhlapyhinä emme harjoittele.

KEVÄTKAUDEN 2017 HARJOITUSAJAT:

Temppujumpparyhmät:

  • Temppujumppa 1 (
    Urheiluopisto
    )
    SU: Klo 16.00-16.30
  • Temppujumppa 2 (
    Urheiluopisto
    )
    SU: Klo 16.30-17.00
  • Temppujumppa 3 (
    Urheiluopisto
    )
    SU: klo 17.00-17.30
  • Temppujumppa 4 (
    Urheiluopisto
    )
    SU: klo 17.30-18.00
  • Temppujumppa 5 (Urheiluopisto)
    SU: klo 18.00-18.30

Ohjaajana temppujumpissa toimii Katariina Kumpula:

harraste.taipumattomat@gmail.com,


Jumppakouluryhmät yli 4-vuotiaille:

  • Jumppakoulu 1 2011-2012 syntyeet (tytöt ja pojat)
    KE: klo 18.30-19.30
  • Jumppakoulu 2 2011-2012 syntyeet (tytöt ja pojat)
    SU: Klo 15.30-16.30

Jumppakoulussa ohjaajana toimii Mette Javarus:

mette.javarus@hotmail.com

Aikuisten telinevoimisteluryhmät:

  • 1 krt viikko
  • 2 krt viikko
  • 3 krt viikko

Aikuisten ohjaajana toimii Reeta Pietilä, Sonja Miettunen, Istvan Munkacsi:

huippu.taipumattomat@gmail.com, 040-1685350

Telinevoimistelun harrasteryhmät:

  • Tytöt 2009-2011 (A1)
    TI: Klo 18:00-19.00
  • Tytöt 2009-2011 (A2)
    TO: klo 16.30-17.30
  • Tytöt 2009-2011 (A2)
    PE: klo 16.30-17.30
  • Tytöt 2006-2008 (A1)
    KE: klo 16.30-18.00 (1,5h)
  • Tytöt 2006-2008 (B)
    TI: klo 19:00-20:00 ja TO: klo 17.30-19.00
  • Tytöt 2003-2006 (A)
    TI: 16.30-18.00 (1,5h/vko)
  • Tytöt 2003-2006 (B)
    MA: Klo 18:15-19.45 ja KE: klo 19.00-20:30

Harrasteryhmien ohjaajana toimii Sonja Miettunen:

harraste.taipumattomat@gmail.com, 040-541 9119

Aloittelevat telinevoimistelun kilparyhmät:

  • Asema 1 V.2009-2011 (3h/vko)
    MA: klo 14-15 KE: klo 14-15 PE: klo 14-15 (3h/vko)
  • Asema 2 V.2009-2011 (3h/vko)
    MA: klo 18-19, KE: klo 17.30-18.30, PE: klo 17.30-18.30 (3h/vko)
  • Asema 3 v.2009-2011 (2h/vko)
    TI: klo 16.30-17.30 ja PE: klo 16.45-17.45 (2h/vko)
  • Asema 4 v.2009-2011 (2h/vko)
    TI: klo 17.30-18.30 ja KE: klo 18.30-19.30

Asemaryhmissä 1-2 valmentajana toimii: Reeta Pietilä huippu.taipumattomat@gmail.com,

0401685350

Asemaryhmissä 3-4 valmentajana toimii: Henriikka Österlund kilpa.taipumattomat@gmail.com

044-340 6222

Telievoimistelun kilparyhmät:

  • Kilpa B1 (5,5h/vko) MA: klo 16.30-18.30, KE: klo 16.30-18.30 ja TO: klo 18.30-20
  • Kilpa B2 (3,5h/vko) MA: klo 18.30-20 ja TO: klo 16.30-18.30
  • Kilpa C (8h/vko) MA: klo 16.15-18:15, TI: klo 16.30-18.30, KE: klo 16.15-18.15, TO: klo 18-20, SU: klo 13.30-15.30

Kilparyhmissä valmentaja toimii: Henriikka Österlund, Mette Javarus, Sanni Mäntykivi, Camilla Tolkkinen:

kilpa.taipumattomat@gmail.com, 044-340 6222

Poikien telinevoimisteluryhmät:

  • Pojat harraste 2008-2011 (2h/vko) KE: klo 18.00-19.00 ja PE: klo 16:30-17.30 (2h/vko)
  • Pojat harraste 2008 ja vanh. (3h/vko)
    MA: klo 16.30-18.00 ja KE: klo 18.00-19.30
  • MTV kilpa 1
    TI: klo 17:30-19:00 ja PE 17:30-19:00

Poikien valmentajana toimii: Jesper Leppiaho, Jaakko Varanka, Jenna Pajuniemi:

harraste.taipumattomat@gmail.com, 040-541 9119